Profesjonalne przygotowanie mieszkania na sprzedaż

Przygotowujemy mieszkanie na sprzedaż – czyli remontujemy, upiększamy, maskujemy wady, eksponujemy walory, uwieczniamy metamorfozę na fotografii, zajmujemy się promocją oferty i prezentacją mieszkania. Zajmujemy się też pełną transakcją i wsparciem prawnym.

home-staging

Nie wiesz jak dostosować wnętrze do potrzeb Klientów?

My doskonale znamy oczekiwania potencjalnych klientów i wiemy jak stworzyć odpowiedni klimat, jak przemeblować mieszkanie, by zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie.

remont-mieszkania-home-staging

Nie masz czasu nawet na drobny remont?

Wystarczy, że przekażesz nam klucze, a my przeprowadzimy za Ciebie remont mieszkania. Od drobnych napraw, po usunięcie wszystkich niedogodności.

promocja-i-prezentacja-mieszkania

Nie znasz się na promocji i prezentacji nieruchomości?

Zrobimy to za Ciebie – przygotujemy nieruchomość do prezentacji, wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową, zajmiemy się jej reklamą i prezentacją potencjalnym Klientom.

Stosujemy techniki home stagingu – robimy wrażenie

Badania rynku amerykańskiego dowodzą, że po zastosowaniu technik home stagingu czas sprzedaży mieszkania skraca się o ok. 40% a cena zakupu wzrasta przeciętnie o 10%. Każde nasze zlecenie jest tego potwierdzeniem – oczarowujemy Klienta, robimy pozytywne wrażenie, stosując właśnie sprawdzone metody home stagingu. Stosujemy zabiegi upiększające mieszkanie, oddziałujemy na wszystkie zmysły klienta – zapachem, światłem, dekoracją, muzyką itp. Wiemy że pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie w podjęciu decyzji zakupu.

Chcesz zrobić na Kliencie dobre wrażenie?

Dokonać metamorfozy, która zmieni nudne mieszkanie w nowoczesny apartament?
Skorzystaj z naszej usługi

Co zyskujesz, zlecając nam przygotowanie mieszkania do sprzedaży

wieksze-zainteresowanie

Większe zainteresowanie ofertą

Przygotowanie mieszkania zgodnie z zasadami home stagingu i profesjonalna sesja zdjęciowa to gwarancja dużego zainteresowania ofertą. Więcej klientów – większa szansa na szybką i udaną transakcję.

szybko-i-z-zyskiem

Szybko i z zyskiem

Odnowione mieszkanie: jasne, przestronne, uporządkowane i bardzo przyjazne zwiększa swą wartość w oczach potencjalnych klientów, którzy są w stanie zapłacić określoną kwotę, bez negocjacji.

skuteczna-promocja

Skuteczna promocja

Mieszkanie po metamorfozie wypromowane na najbardziej znanych ogólnopolskich serwisach ogłoszeniowych dociera do szerokiego grona klientów, dzięki temu wzrasta kilkakrotnie szansa na szybką sprzedaż.

oszczednosc-czasu

Oszczędność czasu

Przygotowanie mieszkania na sprzedaż: od remontu, metamorfozy, po sesję fotograficzną odbywa się bez Twojego udziału. Dzięki temu oszczędzasz sporo czasu i nerwów. Możesz dowolnie zagospodarować wolny czas.

wyreczenie-wlasciciela

Wyręczenie właściciela

Nie angażujemy cię w zakres naszych prac, szanujemy Twój cenny czas. Wystarczy że przekażesz nam klucze do mieszkania, a my dokonamy jego pełnej metamorfozy. Na pewno będziesz zadowolony z efektu.

pelne-zaangazowanie

Pełne zaangażowanie

W metamorfozę mieszkania inwestujemy własne środki, to gwarantuje Ci nasze pełne zaangażowanie w sprzedaż. Zależy nam, równie mocno jak Tobie, na tym by sprzedać mieszkanie szybko i w najlepszej cenie.

Pośrednictwo z kompleksowym przygotowaniem nieruchomości

przygotowanie-mieszkania

Przygotowanie mieszkania za darmo

szybka-sprzedaz-mieszkania

Szybko i z zyskiem

bezpieczna-transakcja

Bezpieczna transakcja

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...