Pośrednictwo z kompleksowym przygotowaniem nieruchomości

Świadczymy nową usługę pośrednictwa z kompleksowym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży. Od metamorfozy mieszkania (pełnej usługi home stagingu) po pośrednictwo nieruchomościami i finalizację transakcji. Jesteśmy profesjonalną firmą objętą ubezpieczeniem i ochroną prawną.

Nie ponosisz żadnych wydatków przy podpisywaniu umowy

Czerwiec 2, 2996

Nie ponosisz żadnych kosztów w momencie podpisywania z nami umowy. Nie masz pieniędzy na remont, odświeżenie mieszkania? Nie są Ci potrzebne, bo to my inwestujemy w przygotowanie mieszkania na sprzedaż.

Read more

Przygotowujemy nieruchomość na własny koszt

Czerwiec 3, 2996

Na własny koszt przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży i robimy to w profesjonalny sposób, wykorzystując wiedzę z zakresu aranżacji wnętrz, psychologii i marketingu.

Read more

Umowa pośrednictwa tylko na wyłączność

Czerwiec 4, 2996

W związku z tym, że to my ponosimy wszystkie koszty – zawieramy umowę pośrednictwa na wyłączność, która polega na tym, że właściciel nie może podpisać umowy z żadnym innym biurem nieruchomości, a także sprzedać mieszkanie bez naszego udziału.

Read more

W zamian pełna usługa przy sprzedaży nieruchomości

Czerwiec 28, 2996

Podpisując umowę na wyłączność, otrzymujesz od nas pełną obsługę przy sprzedaży nieruchomości – od przygotowania mieszkania, wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej, reklamę i prezentację potencjalnym klientom, po zamknięcie transakcji.

Read more

Nasza firma objęta jest ubezpieczeniem OC pośrednika

Czerwiec 29, 2996

Posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami, dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Szybko, sprawnie i bez przykrych niespodzianek.

Read more

Gwarantujemy kompleksową obsługę prawną

Czerwiec 30, 2996

Korzystamy z usług jednej z wrocławskich kancelarii prawnych. Notariusz sporządza profesjonalną i bezpieczną umowę wynajmu/sprzedaży.

Read more

Fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu

Lipiec 1, 2996

Dodatkowo współpracujemy z notariuszem i doradcą kredytowym, który za darmo pomaga w wyborze odpowiedniego banku i we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu.

Read more

Chcesz sprzedać mieszkanie w szybkim czasie i dobrej cenie?

Zależy Ci na bezpiecznej transakcji?

Zdaj się na doświadczonego pośrednika w obrocie nieruchomościami

Działamy jako profesjonalna firma, posiadamy kwalifikacje, doświadczenie, ubezpieczenie OC i ochronę prawną. Zapewniamy 100-procentowe bezpieczeństwo transakcji.

Pełna transakcja

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami (kojarzymy strony transakcji, prezentujemy nieruchomość, negocjujemy, doradzamy, przygotowujemy umowy).

Gwarancja bezpieczeństwa

Wiedza, wieloletnie doświadczenie przy przeprowadzeniu transakcji, ubezpieczenie OC i ochrona prawna daje Ci poczucie bezpieczeństwa i gwarancję właściwie przeprowadzanej transakcji.

Przygotowanie mieszkania

Nie musisz się angażować w przygotowywanie mieszkania do sprzedaży – wyręczymy Cię pod każdym względem, nawet w kwestii finansowej (na własny koszt przeprowadzimy doskonałą metamorfozę).

Remont mieszkania

Jeśli mieszkanie wymaga remontu, dokonujemy napraw, usuwamy awarie, robimy wszystko, by dostosować mieszkanie do potrzeb klientów. Usuwamy wszystkie niedogodności, by użytkowanie mieszkanie było maksymalnie komfortowe.

Home staging

Dokonujemy prawdziwej metamorfozy mieszkania, eksponujemy walory, tuszujemy wady. Gramy światłem, kolorem, klimatycznymi dodatkami, „ożywiającymi” wnętrze. Porządkujemy mieszkanie, by każde pomieszczenie spełniało swą funkcję.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Profesjonalnie wykonane zdjęcia, obrazujące walory mieszkania, eksponujące każdy detal – to najlepsza reklama, która zawsze sprzedaje. Nasze zdjęcia w pełni oddają klimat metamorfozy, są starannie wykonane, profesjonalnie kadrowane i właściwie naświetlone.

Sprawdź cenę usługi »

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...